Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje ožujak – travanj 2024.

Autor: Ida Nikolić, 10. 4. 2024. 09:49

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 17. travnja 2024.OSOBNO (ne putem e-maila) u učeničku referadu dostave:

– popunjen obrazac za povrat sredstava za razdoblje ožujak – travanj 2024.
– preslike računa za ožujak i travanj zajedno s iskaznicom
– presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja/učenika

Dan dobrih djela

Autor: Ida Nikolić, 12. 4. 2024. 12:34

14. travnja obilježava se Svjetski dan činjenja dobrih djela.

Ovdje su neke ideje što biste mogli učiniti heart

Psihologinja i pedagoginja

LiDraNo 2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ida Nikolić, 12. 4. 2024. 08:09

Naš Vito na državnome LiDraNu!

Svestrani Vito Križnjak iz 4.d sa svojom je mentoricom Ivanom Babić pozvan na državne LiDraNo susrete koji će se ove godine održati u Vinkovcima od 24. do 26. travnja 2024. Zahvaljujući svome literarnome radu Lisica, koji možete pročitati u prilogu, Vito je nagrađen pozivom na susret koji dokazano (jer Viti to nije prvi put!) zauvijek ostaje u lijepom sjećanju. Ove godine ne idemo na more, među borove i agrume, nego u divnu Slavoniju, između Dunava i mirisne spačvanske šume!

Odmorko

Autor: Ida Nikolić, 9. 4. 2024. 12:22

[više]

NOVO – konačni rezultati županijskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika 2023./2024. godine Vijest ima dokument u privitku

Autor: Gabrijela Budimir Šoško, 6. 4. 2024. 09:38

Poštovani natjecatelji i mentori!

Prema naputcima Državnoga povjerenstva koje nije odobrilo prihvaćanje žalbi Županijskoga povjerenstva Grada Zagreba na zadatak 12. u kategoriji prvih razreda te 20. i 23. u kategoriji drugih razreda, natjecateljima kojima su u tim zadatcima odgovori vrednovani kao točni oduzimaju se bodovi, a bodovne se vrijednosti navedenih zadataka vraćaju na vrijednosti u skladu s rješenjima i dopunama rješenja Državnoga povjerenstva. U prilogu su stoga nove ljestvice konačnoga poretka.

Još jednom svima zahvaljujemo na sudjelovanju i želimo mnogo uspjeha na državnome Natjecanju iz hrvatskoga jezika u školskoj godini 2023./2024.

Sve pohvalnice, zahvalnice i potvrde o sudjelovanju bit će poslane na e-adrese vaših škola.

[više]

"KLIK – sigurnosni pojas, navika odgovornog ponašanja“

Autor: Ida Nikolić, 8. 3. 2024. 14:20

Dana 29.02.2024. za učenike završnih razreda XI. gimnazije održano je predavanje Hrvatskog autokluba (HAK) u okviru projekta „KLIK – sigurnosni pojas, navika odgovornog ponašanja“  u sklopu Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa Republike Hrvatske.

Ovaj mjesec: 2049
XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr