OBAVIJEST O POVRATU SREDSTAVA ZA UČENIKE KOJI ZA PRIJEVOZ KORISTE SAMOBORČEK d.o.o. ZA RAZDOBLJE TRAVANJ-LIPANJ 2016.

Autor: Administrator , 31. 5. 2016.

Molimo učenike da do utorka 07. 06. 2016. dostave slijedeću dokumentaciju u učeničku referadu:

1.Popunjeni obrazac za povrat sredstava za razdoblje  od travanj-lipanj 2016. (prazan obrazac je u referadi  škole).

2. Preslike svih markica za mjesece travanj-lipanj za koje su koristili prijevoz.

3. Preslike mjesečne pokazne karte iz koje je vidljiva fotografija i relacija prijevoza

4. Preslike potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja (nije potrebno ukoliko su prethodni podatci ostali isti).

Molimo Vas da se pridržavate navedenog roka!

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr