OBAVIJEST RODITELJIMA

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 16. 10. 2020.

Poštovani roditelji,

sukladno uputama HZJZ za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021. do daljnjega su zabranjeni svi posjeti ustanovama. Neophodno je osigurati protok/dolazak što manjeg broja osoba, kako na ulazu u ustanovu, tako i u unutarnjim prostorima ustanove. Roditeljski sastanci će se održavati prvenstveno na daljinu.

Sve potrebne potvrde, zahtjeve za izdavanje pretplatnih karata učenici donose u učeničku referadu i tamo ih i preuzimaju.

Kontakti sa školom će se odvijati preko razrednika u terminu koji je dogovoren na roditeljskim sastancima.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

Vaša ravnateljica

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr