Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje svibanj-lipanj 2019.

Autor: Administrator , 13. 5. 2019.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 31. svibnja 2019. u učeničku referadu dostave potrebnu dokumentaciju. Obrazac za povrat možete podići u učeničkoj referadi.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 31. svibnja 2019. u učeničku referadu dostave: popunjen obrazac za povrat sredstava za razdoblje svibanj – lipanj 2019., privolu (suglasnost) roditelja (samo za one koji prvi put koriste povrat sredstava u ovoj šk. god.), preslike markica za svibanj i lipanj, preslike mjesečne pokazne karte (iskaznice) iz koje je vidljiva fotografija i relacija prijevoza, presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/skrbnika/učenika ako je došlo do izmjena. Obrazac za povrat možete podići u učeničkoj referadi.
Nakon navedenog datuma možete dostaviti zahtjev za povrat samo ukoliko postoje opravdani razlozi za navedeno.

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr