Poštovani roditelji,

ovaj dio našeg web portala posvećen je upravo vama kako bi olakšali i učvrstili međusobnu suradnju i time zajednički izgradili uspješnu budućnost "naše" djece.

• Vremenik pisanih provjera znanja vidljiv je učenicima i roditeljima te nadležnom Ministarstvu i Agenciji za odgoj i obrazovanje u e-dnevnicima.
  • Informacije i upute za e-Dnevnik.

• Na stranici se nalazi raspored informacija predmetnih nastavnika.
  • e-Potvrde o statusu redovitog učenika možete preuzeti na poveznici: https://potvrde.skole.hr/

Učenici se prijavljuju @skole.hr računom, a roditelji putem sustava e-Građani. Nakon prijave pojavljuje se sučelje na kojem je potrebno izabrati "Izdaj potvrdu" te odabrati svrhu za koju vam je potvrda potrebna. Potvrdu možete preuzeti odabirom ikone "Moje potvrde"

Korisne stranice/materijali:

Priručnik - Zagreb za zdravlje mladih

Priručnik za roditelje djece i mladih oboljelih od poremećaja hranjenja

Razgovarajmo o životu s druge strane ekrana

Za sigurno i poticajno okruženje u školama

Cijepljenje protiv HPV-a

Intervju s roditeljima - Odgovori koje je dobro znati

Youtube kanal Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Andrija Štampar - tribine za roditelje, predavanja, edukacije (neke od tema: komunikacija s mladima, rastava roditelja, ekrani, usamljenost i izoliranost mladih, pritisak vršnjaka, ovisnost o internetu...)

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr