> Natjecanja

Prijava natjecanja

Autor: Administrator , 20. 1. 2022.

Učenici se prijavljuju za pojedino natjecanje putem obrasca na linku: https://forms.office.com/r/xm4RM7gzyG .

Potrebno je popuniti Obrazac s podacima za pojedino natjecanje.

Ispunjavanjem ovog obrasca učenik se prijavljuje za nastup na školskoj razini natjecanja u XI. gimnaziji. Ukoliko učenik sudjeluje na više natjecanja, nužno je obrazac iznova ispuniti više puta. Obrazac se mora ispuniti bez obzira na to postoje li posebni načini prijave za neko natjecanje. Status prijave i sudjelovanje na školskoj razini bit će potvrđeno od strane škole. Sama prijava na natjecanje nije garancija za sudjelovanje na natjecanju jer će Povjerenstvo (kontakt osobe) za provedbu provjeriti svaku prijavu.

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr