> Natjecanja

Naš Vito na državnome LiDraNu 2022.

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 2. 5. 2022.

I ove su se godine na Državnoj smotri literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva okupili mnogi talentirani učenici iz cijele Hrvatske. Među najboljima našao se i naš Vito Križnjak iz 2.d, koji nas je predstavio svojim literarnim radom Zadnji čin. Lidranovci su okupirali Vodice i najavili dobru turističku sezonu svojim žamorom, smijehom i pjesmom, a o burnim i burovitim noćima na molu ispred hotela Imperial Vito bi mogao puno više reći kad se pošteno naspava… Zbogom kraljevski hotelski doručci, opustjele plaže i bučna gradilišta, bilo nam je lijepo i – nadamo se – vidimo se dogodine!

Ivana Babić, prof.

Izvor: Ivana Babić, prof.

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr