> Natjecanja

Natjecanje SUDOKU – Poziv na Državno natjecanje

Autor: Administrator , 2. 12. 2022.

Regionalno natjecanje Sudoku srednjih škola Grada Zagreba održano je 26. studenog 2022. u Školi za grafiku, dizajn i medijsku produkciju. Na njemu je sudjelovalo devetero naših učenika, a u konkurenciji od ukupno 142 učenika u regiji Zagreb. Svi ti učenici  izvrsno su se plasirali i na tome im čestitamo.

Na državnoj razini, na kojoj su bile još tri regije -  Osijek, Rijeka i Split -  u kategoriji Juniora natjecalo se ukupno 242 učenika. Od tih 242 učenika na Državno natjecanje pozvano je 40 najboljih Juniora od koji su dvije naše učenice: TENA TOJČIĆ i IDA MIKULIN. Čestitamo!

Državno natjecanje održat će se 9. i 10. prosinca 2022. u Vodicama.

Svaka čast, cure, i sve najbolje na Državnom!

Izvor: Elizabeta Živčić, prof. mentor

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr