> Natjecanja

Školsko natjecanje iz matematike

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 20. 1. 2023.

Dragi natjecatelji,

školsko natjecanje iz Matematike održat će se u četvrtak, 26.1.2023. godine s početkom u 10 sati. Ispit se piše 180 minuta.

Učenici trebaju doći u XI. gimnaziju na adresu Palmotićeva 84 u 9:30 sati. Popis po učionicama bit će izvješen u hodniku škole u četvrtak.

Na natjecanju je dozvoljeno koristiti grafitnu olovku i geometrijski pribor. Nije dopuštena uporaba džepnog računala, tablica s formulama ni mobitela. Mobiteli moraju biti isključeni i odloženi na predviđeno mjesto.

Rješenja zadataka bit će objavljena po završetku natjecanja na mrežnoj stranici https://natjecanja.math.hr/domaca-natjecanja/natjecanja-2023/ .

Svim natjecateljima želimo puno uspjeha!

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr