> Natjecanja

Priprema za školsko natjecanje Sudoku

Autor: Administrator , 27. 10. 2023.

Učenici XI. gimnazije i ove godine sudjeluju na natjecanju Sudoku koje se provodi na državnoj razini za sve učenike osnovnih i srednjih škola u suradnji Hrvatske Mense, Enigmatskog kluba ''Božidar Vranicki'' i Agencije za odgoj i obrazovanje. Kao priprema za natjecanje, 19. listopada 2023. održana je radionica u sklopu projekta „Sudoku“ na kojoj je, osim učenika naše škole,  bila i učenica iz  Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju zajedno sa svojom mentoricom. Uz ugodno druženje učenici su s lakoćom vježbali zadatke za Školsko natjecanje koje će se održati 27. listopada 2023.

Sretno svim natjecateljima!

Elizabeta Živčić, prof.

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr