> Natjecanja

Natjecanje SUDOKU – Poziv na Državno natjecanje

Autor: Administrator , 13. 12. 2023.

Regionalno natjecanje Sudoku srednjih škola Grada Zagreba održano je 25. studenog 2023. u Školi za grafiku, dizajn i medijsku produkciju. Na njemu je sudjelovalo četvero naših učenika u konkurenciji od ukupno 84 učenika u regiji Zagreb. Svi naši učenici odlično su se plasirali i na tome im čestitamo.

Na državnoj razini, na kojoj su bile još tri regije Osijek, Rijeka i Split, u kategoriji Juniora natjecao se ukupno 221 učenik. Od njih 221 na Državno natjecanje pozvano je 40 najboljih Juniora među kojima je, već drugu godinu zaredom, naša učenica TENA TOJČIĆ. Čestitamo!

Državno natjecanje održat će se od 15. do 17. prosinca 2023. u Vodicama.

Svaka čast Tena i sve najbolje na Državnom.

Izvor: Elizabeta Živčić,prof.

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr