> Natjecanja

Natjecanje iz hrvatskoga jezika 2023.

Autor: Administrator , 16. 3. 2023.

Na ovogodišnjem školskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika održanom 14. veljače sudjelovalo je 15 učenika 1. razreda, 11 učenika 2. razreda, 11 učenika 3. razreda i devet učenika 4. razreda.

Čestitamo svima njima koji su odlučili proučavati svoj materinski jezik, usavršavati jezičnu komunikaciju i pismenost, samostalno proučavati jezikoslovnu literaturu i jezične pojave te razvijati zanimanje za jezične sadržaje i izvan propisanoga kurikula. Samoprocjenjivanje vrijednosti stečenoga znanja, vještina i sposobnosti pomoći će im u njihovoj daljnjoj naobrazbi i razvijanju jezične kulture.

Posebno izdvajamo učenike pozvane na županijsku razinu Natjecanja iz hrvatskoga jezika koja će se održati u našoj školi 28. ožujka 2023. godine.

Želimo vam mnogo uspjeha!

razred

Marko Harastija

4. B

Roberta Udovičić

Izvor: Sandra Gabrić Primorac, prof.

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr