> Projekti
PROJEKTI

E-TWINNING PROJEKTI – Raznolikost i očuvanje ekosustava našega planeta i Aktivnim učenjem do razvoja poželjnih kompetencija u području prirodoslovlja

Autor: Administrator , 5. 6. 2023.

ISTRAŽIVAČKE RADIONICE NA PODRUČJU GORNJEG STENJEVCA

U subotu 3. lipnja 2023. nekoliko učenika naše škole, pod vodstvom profesorice Martine Ceglec, sudjelovalo je u istraživačkim radionicama u sklopu MLADIH ČUVARA PRIRODE (Hrvatsko prirodoslovno društvo), e-TWINNING PROJEKATA Raznolikost i očuvanje ekosustava našega planeta te Aktivnim učenjem do razvoja poželjnih kompetencija u području prirodoslovlja. U istraživačkim radionicama su sudjelovali i učenici OŠ Augusta Šenoe iz Zagreba i OŠ Ljudevita Gaja iz Zaprešića.

Uz aktivno učenje, uspješnu suradnju i odličnu atmosferu naših vrijednih, marljivih i znatiželjnih učenika analiziran je srednji tok potoka Dubravica te su kasnije podsjetili špilju Veternicu.

Kako nam je bilo i što smo sve radili možete pogledati na poveznici: https://www.youtube.com/watch?v=Sod_kIBS4zw

Izvor: Martina Ceglec, prof.

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr