> Projekti

Erasmus + "STEPs towards ecological planet"- Mobilnost u Turskoj-2-6.10.2023

Autor: Mihaela Schmidt, 26. 10. 2023.

Učenici naše škole Klara Skeleđić, Vitomira Vuljak, Sara Turkalj, Lana Čurla, Mila Cukon i Vito Križnjak sudjelovali su u mobilnosti u Istanbulu u organizaciji jedne od najboljih prirodoslovnih gimnazija u Turskoj "Istanbul Ataturk Fen Lisesi" u sklopu Erasmus+ projekta "STEPs towards ecological planet".

Tema mobilnosti glasila je "LEAD" što znači da su učenici sudjelovali u tzv. Konferenciji za lidere virtualnih zemalja i stručnjake iz slijedećih područja; Forests and jungles, Fresh water, Frozen world, Grasslands. Predstavnici država dobili su zadatak odabrati najbolje savjete gore navedenih stručnjaka kako bi pomogli riješiti goruće ekološke probleme svoje države.

U pratnji učenika sudjelovale su Lidija Kos Bzik, prof. psihologije te Mihaela Schmidt, prof., koordinator projekta.

Čestitamo učenicima na sudjelovanju u mobilnosti! Uskoro očekujemo naše goste iz partnerskih zemalja Turske, Španjolske i Finske na mobilnosti koja će se održati  u Zagrebu u našoj školi u ožujku iduće godine.

Prilažemo video uradak naših učenika!!smiley

Priloženi dokumenti:
Our_Planet_Summit_presentation.pptx (3.82 MB)

XI. gimnazija Zagreb / Savska cesta 77, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr